Kleine kleutergroepen op Ichthus

Veel ouders/verzorgers hebben vertrouwen in onze school. Dat merken wij o.a. door de instroom van veel jonge kinderen. Er zijn dit jaar zoveel kleuters bij ons gestart, dat wij in jan. 2018 een tweede kleutergroep kunnen gaan starten.

Dus bent u op zoek naar een fijne school voor uw kind? Vindt u het belangrijk dat uw kind zich op het gebied van zelfstandigheid, verantwoordelijkheid en zelfvertrouwen ontwikkelt?  Dan is er gelukkig voldoende ruimte op onze school. Door de kleine kleutergroepen maakt uw kind een fijne start in een omgeving die veiligheid biedt en waar veel individuele aandacht kan worden gegeven. Dit is niet alleen belangrijk voor jonge kinderen, maar voor ál onze leerlingen. Op Ichthus hebben wij allemaal enkele groepen die tussen de 22 en 26 leerlingen groot zijn.